Šok: Real Madrid izgubio od Alavesa

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na svom stadionu od Deportivo Alavesa sa 2:1 u utakmici 11. kola španske LaLige.

Fudbal 28.11.2020 | 23:37

Real Madrid je šokirao sve svoje fanove porazom u 11. kolu od Deportivo Alavesa i to na svom stadionu, Alfredo di Stefano.

Malo ko je verovao da će Madriđani imati težak meč sa Deportivo Alavesom, a još manje da će izgubiti od ovog rivala.

Sve je počelo loše po Real već u 5. minutu kada je dosuđen jedanaesterac za Deportivo nakon što je Naća lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru.

Lukas Peres je preuzeo odgovornost i realizovao taj penal. Novi problem za Real stigao je u 28. minutu kada se povredio Eden Azar i morao je da napusti igru.

Do kraja poluvremena golova nije bilo, a onda je Hozelu u 62. minutu utakmice iskoristio katastrofalnu grešku Tiba Kurtoe i postigao gol za veliko vođstvo Deportivo Alavesa od 2:0.

Kazemiro je u 86. minutu "spasio što se spasiti može", kada je posle kornera i trapave reakcije odlično reagovao i iz neposredne blizine loptu samo sproveo u mrežu za 2:1 i utešni gol Real Madrida.