Трећи пораз: Еврогол Пантелића сломио Партизан!

Фудбалери Радничког нанели су трећи пораз Партизану у 12. колу Линглонг Суперлиге Србије победом од 1:0 (0:0) на нишком "Чаиру".

Фудбал 26.10.2020 | 19:02

Партизан тако није искористио кикс Црвене звезде у недељу против Јавора у Београду (0:0) и сада има девет бодова мање од највећег ривала.

Црно-бели су у већем делу утакмице (или макар другог полувремена) нападали и стварали шансе, али једноставно нису умели да постигну гол.

Онда је дошао 78. минут и еврогол Душана Пантелића који је решио меч, а можда и шампионску трку.

Прво полувреме је "бачено" од стране оба тима, јер готово да нису направили ништа вредно помена.

Партизан је био нешто агилнији на противничкој половини, а све што је урадио било је по десној страни продорима Александра Лутовца.

Десно крило црно-белих ниједном није центрирао на главу најистуренијег Жан Кристоф Бајбека, већ су све биле приземне лопте иза леђа офанзиваца.

Међутим, нико није наилазио на његове лопте и одбрана Радничког је лако отклањала опасност.

Филип Стевановић није био запажен у првих 45 минута, па га је у другом делу заменио дебитант Филип Холендер.