Treći poraz: Evrogol Pantelića slomio Partizan!

Fudbaleri Radničkog naneli su treći poraz Partizanu u 12. kolu Linglong Superlige Srbije pobedom od 1:0 (0:0) na niškom "Čairu".

Fudbal 26.10.2020 | 19:02

Partizan tako nije iskoristio kiks Crvene zvezde u nedelju protiv Javora u Beogradu (0:0) i sada ima devet bodova manje od najvećeg rivala.

Crno-beli su u većem delu utakmice (ili makar drugog poluvremena) napadali i stvarali šanse, ali jednostavno nisu umeli da postignu gol.

Onda je došao 78. minut i evrogol Dušana Pantelića koji je rešio meč, a možda i šampionsku trku.

Prvo poluvreme je "bačeno" od strane oba tima, jer gotovo da nisu napravili ništa vredno pomena.

Partizan je bio nešto agilniji na protivničkoj polovini, a sve što je uradio bilo je po desnoj strani prodorima Aleksandra Lutovca.

Desno krilo crno-belih nijednom nije centrirao na glavu najisturenijeg Žan Kristof Bajbeka, već su sve bile prizemne lopte iza leđa ofanzivaca.

Međutim, niko nije nailazio na njegove lopte i odbrana Radničkog je lako otklanjala opasnost.

Filip Stevanović nije bio zapažen u prvih 45 minuta, pa ga je u drugom delu zamenio debitant Filip Holender.