Убједљива побједа Меге над Игокеом у Лакташима

Кошаркаши Мега Соццербета су резултатом 84:62 побиједили Игокеу на гостовању у првом колу АБА лиге.

Кошарка 03.10.2020 | 19:46

Мега је сезону почела на најбољи начин – убједљивом побједом. И то на гостовању у Лакташима.

Прва четвртина је била прилично напета, Мега је добила са само пола коша, а онда је на крилима Марка Симоновића у другој потпуно прегазила Игокеу.

До краја сусрета је Мега само играла на таласу те високе предности, па су после 40 минута уписали сигурну побједу са 84:62.

Најефикаснији играч је био малочас поменути Марко Симоновић који је уписао 19 поена уз 13 скокова, а над њим је начињено и 8 прекршаја и све то је било довољно за 33 индексна поена.

Двоцифрен је био и Мишковић са 14 поена, док су код домаћина Јошило и Кармајкл постигли по 11, а Клемонс 10 поена.