Црвена звезда сигурном побједом сачувала предност

Црвена звезда је рутински савладала Напредак 3:0 у 26. колу првенства Србије и тако сачувала предност у односу на вјечитог ривала Партизан.

Фудбал 14.03.2020 | 20:10

Београђани су у потпуности доминирали утакмицом, створили велики број шанси и на крају се може написати да гости још могу да буду задовољни коначним резултатом.

Након неколико пропуштених шанси Звезда је повела у 22.минути. Гаврић је извео корнер, Павков прослиједио лопту а Томане се бацио и главом је послао у мрежу. Том приликом Португалац је зарадио и повреду.

Да све не буде добро за тренера Дејана Станковића побринуо се Радован Панков. Наиме, Звезда опет није реализовао пенал, тачније дефанзивац је погодио пречку у финишу првог дијела.
У наставку је Павков промашио сјајну шансу затим је покушао Гаврића, али је управо младић из Семберије ријешио све дилеме. Одлично се снашао у 52.минути и затресао мрежу. Прије гола сјајно је одиграо акцију са Вељком Николићем.

Ел Фарду Бе је нови уговор”прославио” сјајном асистенцијом коју је у гол претворио Мирко Иванић.