Партизан из пенала у 91. минуту извукао реми у Сенти

Фудбалери Партизана одиграли су 1:1 на гостовању против ТСЦ-а у 22. колу Суперлиге Србије.

Фудбал 22.02.2020 | 18:04

Изабраници Сава Милошевића одиграли су бледу партију, нису имали много прилика за деведесет минута и на крају су једва извукли реми.

ТСЦ је од 68. минута водио голом Силађија, а Партизан је у 91. изједначио са беле тачке.

У казненом простору екипе из Бачке Тополе пали су Павловић и Милетића и главни арбитар је показао на пенал. Лопту је узео Натхо и рутински савладао голмана.

Пре тога, домаћи фудбалери искористили су грешку одбране црно-белих у 68. минуту. Павловић је лоше реаговао, лопта је дошла до Лукића чији је шут одбранио Стојковић.

Лопта се одбила до Силађија којем није било тешко да пошаље лопту иза леђа голмана Партизана.