Partizan iz penala u 91. minutu izvukao remi u Senti

Fudbaleri Partizana odigrali su 1:1 na gostovanju protiv TSC-a u 22. kolu Superlige Srbije.

Fudbal 22.02.2020 | 18:04

Izabranici Sava Miloševića odigrali su bledu partiju, nisu imali mnogo prilika za devedeset minuta i na kraju su jedva izvukli remi.

TSC je od 68. minuta vodio golom Silađija, a Partizan je u 91. izjednačio sa bele tačke.

U kaznenom prostoru ekipe iz Bačke Topole pali su Pavlović i Miletića i glavni arbitar je pokazao na penal. Loptu je uzeo Natho i rutinski savladao golmana.

Pre toga, domaći fudbaleri iskoristili su grešku odbrane crno-belih u 68. minutu. Pavlović je loše reagovao, lopta je došla do Lukića čiji je šut odbranio Stojković.

Lopta se odbila do Silađija kojem nije bilo teško da pošalje loptu iza leđa golmana Partizana.