Лука Јовић затресао мрежу у Примери!

Фудбалери Реал Мадрида победили су данас на гостујућем терену Осасуну са 4:1, у утакмици 23. кола шпанског првенства и стекли шест бодова предности над Барселоном.

Спорт 09.02.2020 | 21:28

Осасуна је повела у 14. минуту голом Унаја Гарсије, а до краја полувремена Реал је постигао два гола и преокренуо. Изједначио је Иско у 33. минуту, док је пет минута касније стрелац био Серхио Рамос.

Трећи гол за Реал постигао је Лукас у 84. минуту, а коначан резултат поставио је Лука Јовић у другом минуту надокнаде времена.

Јовићу су за други гол у дресу Реал Мадрида била потребна само четири минута пошто је у игру ушао са клупе уместо Карима Бенземе у 88. минуту утакмице.

После 15. победе у првенству Реал је први на табели са 52 бода, шест више од другопласиране Барселоне, која има утакмицу мање. Осасуна је 12. на табели са 28 бодова.