Панков огорчен: Срам да нас буде! Сваког...!

Нисмо шутнули на гол! Звездином штоперу тешко пао пораз у дербију.

Фудбал 23.09.2019 | 10:51
Панков огорчен: Срам да нас буде! Сваког...!
Радован Панков је дуго сањао да заигра за Црвену звезду у вечитом дербију и када је коначно дочекао, доживео је велико разочарење.

Штопер црвено-белих је после меча изашао и прилично храбрим изјавама погодио у центар мете коју вечерас имају Звездини навијачи.

„Срам нас било! Све до једног. Све је то  лепо Лига шампиона и све то, али дерби је посебно  такмичење. Или би требало да тако да буде“, огорчен је био Звездин дефанзивац после утакмице.

Као једно од оправдања за пораз и слабу игру у дербију, многи би навели промену Милојевићеве формације и прелазак на игру са тројицом штопера. Међутим, Панков то не види као разлог бледог издања.

„И да је играо Родић, иста би формација била. Некада играмо и са тројицом позади. Није битно то. Боли ово све, ова статистика... Они су имали 12 шутева, ми само два. Нисмо шутнули у оквир гола. Бар да смо намучили Стојковића. Стварно срамота“, утучено је прокоментарисао Панков.

Честитао је Партизану и већ размишља о спортском реваншу.

„Њима свака част, али... Играће се још два или три дербија до краја сезоне па ћемо да видимо“.

Извор: моззартспорт

ФОТО: МН Пресс

Коментари / 1

Оставите коментар
Name

Алекса НС

23.09.2019 11:13

Престаните са глумом, све је јасно било још код оног састанка код Кокезе у ФСС где су били Терзић и Вучелић... Партизан је морао да добије овај дерби због мира у кући, мира којим су Вучелић, Вазура, Вулетић и друштво себи "купили" још кредита и замазали навијачима очи и то је то, а Звезда ће опет лагано бити шампион и добиће дерби на Маракани То је чињеница и биће тако!

ОДГОВОРИТЕ