ХОЛ: Црвена лампица у Ротердаму!

Фајенорд не може више никог да победи! И Утрехт однео бод са Де Кајпа!

Фудбал 18.08.2019 | 22:45
Мало ко се томе надао у Ротердаму када је летос амбициозно стигао Јап Стам. Фајенорд више никог не може да победи. Барем у Ередивизији. И док им у Лиги Европе и иде некако у првенству фудбалери са Де Кајпа стварно изгледају врло немоћно. Нови кикс забележили су данас против Утрехта где су успели некако да се докопају бода на крају 1:1.

Гости су рано повели, већ после девет минута хитроноги Исах Абас је утишао Ротердам и најавио муке за домаћи тим. Лусијано Нарсинг и Стивен Берхајс пропустили су добре шансе за Фајнорд да донесу изједначење средином другог дела и умало да им се то освети пошто је сјајни Абаспропустио још једну изгледну шансу у финишу првог дела.

Нешто боље су играчи Јапа Стама отворили друго полувреме, а мало што је утакмица настављена домаћин је стигао до изједначења. Данас добри Берхајс је одлично проиграо Хапса, а дефанзивац Фајенорда постигао првенац ове сезоне.

И то је било све што је домаћин урадио на овом мечу, на крају је имао и доста среће да избегне пораз пошто је леви бек Утрехта Гувара одлично шутирао, али је Кенет Вермер мајсторски спасио своју мрежу.