HOL: Crvena lampica u Roterdamu!

Fajenord ne može više nikog da pobedi! I Utreht odneo bod sa De Kajpa!

Fudbal 18.08.2019 | 22:45
Malo ko se tome nadao u Roterdamu kada je letos ambiciozno stigao Jap Stam. Fajenord više nikog ne može da pobedi. Barem u Erediviziji. I dok im u Ligi Evrope i ide nekako u prvenstvu fudbaleri sa De Kajpa stvarno izgledaju vrlo nemoćno. Novi kiks zabeležili su danas protiv Utrehta gde su uspeli nekako da se dokopaju boda na kraju 1:1.

Gosti su rano poveli, već posle devet minuta hitronogi Isah Abas je utišao Roterdam i najavio muke za domaći tim. Lusijano Narsing i Stiven Berhajs propustili su dobre šanse za Fajnord da donesu izjednačenje sredinom drugog dela i umalo da im se to osveti pošto je sjajni Abaspropustio još jednu izglednu šansu u finišu prvog dela.

Nešto bolje su igrači Japa Stama otvorili drugo poluvreme, a malo što je utakmica nastavljena domaćin je stigao do izjednačenja. Danas dobri Berhajs je odlično proigrao Hapsa, a defanzivac Fajenorda postigao prvenac ove sezone.

I to je bilo sve što je domaćin uradio na ovom meču, na kraju je imao i dosta sreće da izbegne poraz pošto je levi bek Utrehta Guvara odlično šutirao, ali je Kenet Vermer majstorski spasio svoju mrežu.