Полувријеме у Холандији за - "вјеровали или не"!

Досуђена два пенала, а резултат остао 0:0. И то није све. . .

Фудбал 11.08.2019 | 11:10
Меч другог кола холандске "Ере дивизије" Гронинген - Твенте већ у првом полувремену је донео више узбуђења него што је ико могао да очекује!

Пре свега, право је чудо како је резултат после 45 минута игре остао 0:0, будући да је судија Кристијан Бакс по једном на обе стране терена показао на "белу тачку".

Твенте је идеалну прилику за вођство пропустио када је Шпанац Аитор Канталапиедра у 16. минуту погодио пречку, док је Џоел Дромел десетак минута касније одбранио пенал нападачу Гронингена Кају Сирхуису.

Пет минута пред одлазак на одмор, "шоу" је настављен.

Двојица играча Гронингена у одвојеним ситуацијама су добила директне црвене картоне, што је разбеснело домаће навијаче, па је било чак и утрчавања на терен и интервенција обезбеђења.

Због свега тога, полувреме је трајало 55 минута, али судија Бакс није устукнуо. Штавише, деловао је апсолутно сигуран у све одлуке које је донео...

Извор: мондо.рс