Poluvrijeme u Holandiji za - "vjerovali ili ne"!

Dosuđena dva penala, a rezultat ostao 0:0. I to nije sve. . .

Fudbal 11.08.2019 | 11:10
Meč drugog kola holandske "Ere divizije" Groningen - Tvente već u prvom poluvremenu je doneo više uzbuđenja nego što je iko mogao da očekuje!

Pre svega, pravo je čudo kako je rezultat posle 45 minuta igre ostao 0:0, budući da je sudija Kristijan Baks po jednom na obe strane terena pokazao na "belu tačku".

Tvente je idealnu priliku za vođstvo propustio kada je Španac Aitor Kantalapiedra u 16. minutu pogodio prečku, dok je Džoel Dromel desetak minuta kasnije odbranio penal napadaču Groningena Kaju Sirhuisu.

Pet minuta pred odlazak na odmor, "šou" je nastavljen.

Dvojica igrača Groningena u odvojenim situacijama su dobila direktne crvene kartone, što je razbesnelo domaće navijače, pa je bilo čak i utrčavanja na teren i intervencija obezbeđenja.

Zbog svega toga, poluvreme je trajalo 55 minuta, ali sudija Baks nije ustuknuo. Štaviše, delovao je apsolutno siguran u sve odluke koje je doneo...

Izvor: mondo.rs