БЕЛ: ''Шестица'' за нову ''трицу'' Брижа!

Клуб Бриж погодио с Окерекеом, лагана три бода! Нигеријац постигао два гола.

Фудбал 02.08.2019 | 23:17
Бриж је вечерас надиграо Синт Тројден с 6:0 (4:0) уз два гола поменутог играча.

Нигеријац је пројектован да замени Бразилца Веслија, који се преселио у табор Астон Виле за 25.000.000 евра и за сада свој посао обавља на фантастичан начин.

На овој утакмици је одрадио оно што се од њега тражи, није дао један, већ два гола и то прва два на утакмици чиме је отворио противника и онда је све било лакше када је Синт Тројден изгубио штит.

Потом су и Фанакен и Тау дали по гол, па је Бриж отишао на полувреме са предношћу од 4:0. Реално, није било ни потребе да се игра у других 45 минута.

Видело се у другом полувремену да је Бриж мало спустио ногу с папучице за гас, али је и даље одрађивао добар посао. Прво је Енис у 72. минуту подигао предност на 5:0, а на крају је Шријверс поставио коначних 6:0 што је јако убедљив тријумф за Клуб Бриж.

Много ће му значити на самопоуздању, посебно када се погледа табела и шест освојених бодова.

Треба рећи и да је Клуб Бриж пред сам крај утакмице остао са играчем мање јер је Опенда искључен. Беспотребно.

БЕЛГИЈА 1 - 2. КОЛО