BEL: ''Šestica'' za novu ''tricu'' Briža!

Klub Briž pogodio s Okerekeom, lagana tri boda! Nigerijac postigao dva gola.

Fudbal 02.08.2019 | 23:17
Briž je večeras nadigrao Sint Trojden s 6:0 (4:0) uz dva gola pomenutog igrača.

Nigerijac je projektovan da zameni Brazilca Veslija, koji se preselio u tabor Aston Vile za 25.000.000 evra i za sada svoj posao obavlja na fantastičan način.

Na ovoj utakmici je odradio ono što se od njega traži, nije dao jedan, već dva gola i to prva dva na utakmici čime je otvorio protivnika i onda je sve bilo lakše kada je Sint Trojden izgubio štit.

Potom su i Fanaken i Tau dali po gol, pa je Briž otišao na poluvreme sa prednošću od 4:0. Realno, nije bilo ni potrebe da se igra u drugih 45 minuta.

Videlo se u drugom poluvremenu da je Briž malo spustio nogu s papučice za gas, ali je i dalje odrađivao dobar posao. Prvo je Enis u 72. minutu podigao prednost na 5:0, a na kraju je Šrijvers postavio konačnih 6:0 što je jako ubedljiv trijumf za Klub Briž.

Mnogo će mu značiti na samopouzdanju, posebno kada se pogleda tabela i šest osvojenih bodova.

Treba reći i da je Klub Briž pred sam kraj utakmice ostao sa igračem manje jer je Openda isključen. Bespotrebno.

BELGIJA 1 - 2. KOLO