РУС: Зенит не гријеши, три од три!

Оренбург примио гол у првом минуту - 2:0.

Фудбал 28.07.2019 | 18:08
Шампион Русије је одмах засео на чело табеле и нема намеру да са њега тако лако сиђе. Треће коло новог првенства и трећа победа! Лака да лакше не може. Оренбург је на свом терену положио оружје пред Зенитом без испаљеног метка – 0:2 (0:1).

Тешко је и играти против фаворита када вам затресе мрежу само што се кренуло с центра. Зенит је у првом минуту постигао гол. Стрелац Сардар Азмун, „ирански Меси“, који игра фантастично у последњих годину дана.

Покушавао је Оренбург да се пресабере и врати у игру, али није успевао. Узалуд је била равнотежа на терену, када је на семафору гост имао гол предности.

Тачка на и стављена је у 55. минуту. Зенит је добио пенал, а Артјом Дзјуба, асистент код првог гола, сада је био егзекутор – 2:0. Три кола, три победе шампиона из Санкт Петербурга. Једини максималан после 270 минута фудбала.