РУС: Краснодар лагано са Сочијем!

Два гола младог Ивана Игњатијева. . .

Фудбал 27.07.2019 | 20:50
Краснодар се опоравио од шока на старту сезоне, када је поражен у Грозном. У другом колу успео је да окрене после 0:2, да би данас коначно заличио на онај тим што се прошле сезоне борио за титулу шампиона. Сочи није имао никаквих шанси - 3:0.

Екипа Мурада Мусаева доминирала је од почетак до краја сусрета, чак је имала простора да повуче ручне након врло добрих првих 45 минута. Погоцима младог Ивана Игњатијева домаћи су стекли два гола вишка и практично у 42. минуту решили све дилеме око победника.

Трећи гол Краснодар је постигао преко Сулејманова десет минута пре краја утакмице.

Сочи је већ после три кола истакао озбиљну кандидатуру за експресан повратак у другу лигу. Овај тим за сада нема ниједан бод, а чак ни гол није успео да постигне. Од 77. минута гости су играли с човеком мање јер је искључен Набиулин.

Свих 90 минута у дресу Крансодара одиграо је повремени српски репрезентативац Урош Спајић.

РУСИЈА 1 - 3. КОЛО