RUS: Krasnodar lagano sa Sočijem!

Dva gola mladog Ivana Ignjatijeva. . .

Fudbal 27.07.2019 | 20:50
Krasnodar se oporavio od šoka na startu sezone, kada je poražen u Groznom. U drugom kolu uspeo je da okrene posle 0:2, da bi danas konačno zaličio na onaj tim što se prošle sezone borio za titulu šampiona. Soči nije imao nikakvih šansi - 3:0.

Ekipa Murada Musaeva dominirala je od početak do kraja susreta, čak je imala prostora da povuče ručne nakon vrlo dobrih prvih 45 minuta. Pogocima mladog Ivana Ignjatijeva domaći su stekli dva gola viška i praktično u 42. minutu rešili sve dileme oko pobednika.

Treći gol Krasnodar je postigao preko Sulejmanova deset minuta pre kraja utakmice.

Soči je već posle tri kola istakao ozbiljnu kandidaturu za ekspresan povratak u drugu ligu. Ovaj tim za sada nema nijedan bod, a čak ni gol nije uspeo da postigne. Od 77. minuta gosti su igrali s čovekom manje jer je isključen Nabiulin.

Svih 90 minuta u dresu Kransodara odigrao je povremeni srpski reprezentativac Uroš Spajić.

RUSIJA 1 - 3. KOLO