РУС: Спартак се саплео!

Ростов у 91. минуту до бода! Домаћи тим водио, па губио и на крају извукао реми.

Фудбал 20.07.2019 | 23:37
ЦСКА се извукао, али Спартак није!

Московски клуб саплео се на гостовању у Ростову, пошто је против истоименог клуба одиграо 2:2 (1:1) иако је од 66. минута имао гол вишка.

Врло динамичну суботу другог кола руског првенства употпунили су фудбалери Ростова и Спартака са још четири гола, по два на обе стране. Све је почело од гола домаћих преко Бајрамјана у 23. минуту, да би Луиз Адријано непуних 120 секунди касније с беле тачке поравнао резултат и тако додатно отворио утакмицу.

На следећи погодак навијачи су чекали до 66. минута, када је Георгиј Џикија преокренуо резултат у корист гостију и најавио нова три бода. Али, таман када су сви почели да славе победу, уследио је шамар реалности. У првом минуту надокнаде Зујев је на асистенцију Романа Јеременка искористио пад концентрације у игри гостију и донео Ростову златни бод.

Спартак и Ростов ће бар до недеље остати на врху заједно с Арсеналом из Туле са по четири бода.

РУСИЈА 1 - 2. КОЛО