РУС: ЦСКА се опоравио од бламаже на старту!

Акција стала у десет минута! Пао је Оренбург.

Фудбал 20.07.2019 | 20:50
Хладан туш доживели су фудбалер московског ЦСКА на отварању нове сезоне поразом од Крила Совјетов, али су се изабраници Виктора Гончаренка искупили за тежак пораз тријумфом над Оренбургом резултатом 2:1 (2:1).

Цела утакмица стала је у десет минута где је прштало на све стране, а пала су и три гола. Све је почело уз погодак Николе Влашића пола часа по отварању утакмице, да би осам минута касније Арнор Сигурдсонповисио резултат на 2:0 после мајсторске акције која је завршена у маниру највећих фудбалских мајстора. Неизвесност утакмици вратио је Никита Маљаров већ у 40. минуту.

Ипак, до краја утакмице мреже су мировале. ЦСКА је био знатно конкретнији, имао више шанси, али је резултат остао непромењен.

Код гостију свих 90 минута одиграо је Ђорђе Деспотовић.

РУСИЈА 1 - 2. КОЛО