RUS: CSKA se oporavio od blamaže na startu!

Akcija stala u deset minuta! Pao je Orenburg.

Fudbal 20.07.2019 | 20:50
Hladan tuš doživeli su fudbaler moskovskog CSKA na otvaranju nove sezone porazom od Krila Sovjetov, ali su se izabranici Viktora Gončarenka iskupili za težak poraz trijumfom nad Orenburgom rezultatom 2:1 (2:1).

Cela utakmica stala je u deset minuta gde je prštalo na sve strane, a pala su i tri gola. Sve je počelo uz pogodak Nikole Vlašića pola časa po otvaranju utakmice, da bi osam minuta kasnije Arnor Sigurdsonpovisio rezultat na 2:0 posle majstorske akcije koja je završena u maniru najvećih fudbalskih majstora. Neizvesnost utakmici vratio je Nikita Maljarov već u 40. minutu.

Ipak, do kraja utakmice mreže su mirovale. CSKA je bio znatno konkretniji, imao više šansi, ali je rezultat ostao nepromenjen.

Kod gostiju svih 90 minuta odigrao je Đorđe Despotović.

RUSIJA 1 - 2. KOLO