РУС: Локомотива одмах зарибала!

Рубин однео бод из Москве - 1:1!

Фудбал 16.07.2019 | 08:38
Рампа за вицешампиона Русије на старту нове сезоне. Загрејала је Локомотива срца навијача освајањем Суперкупа, победом над Зенитом, али се саплела у премијерном мечу у новом фудбалском првенству. Рубин је однео слађи део колача за Казањ – 1:1 (0:0).

Требало је да буде то још једно вече радости за Алексеја Миранчука. Млади нападач Локомотиве је са два гола донео Машиновођама трофеј у Суперкупу, а погодио је и први гол у новом првенству. И то еврогол! Мајсторија из слободњака! Тиме је исправио кикс свог брата близанца Антона, који је у 23. минуту промашио пенал.

Повела је, дакле, Локомотива са 1:0 у 66. минуту, све је имала у својим рукама, а онда је проклизала. Неко јој је искривио шине... Квича Кваратшкелија је десет минута касније изједначио, поништио предност Московљана.

И тако је остало до краја – 1:1. Одмах кикс, одмах је Локомотива зарибала...

РУСИЈА 1 – 1. КОЛО