RUS: Lokomotiva odmah zaribala!

Rubin odneo bod iz Moskve - 1:1!

Fudbal 16.07.2019 | 08:38
Rampa za vicešampiona Rusije na startu nove sezone. Zagrejala je Lokomotiva srca navijača osvajanjem Superkupa, pobedom nad Zenitom, ali se saplela u premijernom meču u novom fudbalskom prvenstvu. Rubin je odneo slađi deo kolača za Kazanj – 1:1 (0:0).

Trebalo je da bude to još jedno veče radosti za Alekseja Mirančuka. Mladi napadač Lokomotive je sa dva gola doneo Mašinovođama trofej u Superkupu, a pogodio je i prvi gol u novom prvenstvu. I to evrogol! Majstorija iz slobodnjaka! Time je ispravio kiks svog brata blizanca Antona, koji je u 23. minutu promašio penal.

Povela je, dakle, Lokomotiva sa 1:0 u 66. minutu, sve je imala u svojim rukama, a onda je proklizala. Neko joj je iskrivio šine... Kviča Kvaratškelija je deset minuta kasnije izjednačio, poništio prednost Moskovljana.

I tako je ostalo do kraja – 1:1. Odmah kiks, odmah je Lokomotiva zaribala...

RUSIJA 1 – 1. KOLO