Лакрдија на Купу афричких нација!

Добио два жута картона и остао на терену до краја утакмице?! И све то на дуелу Туниса и Малија - 1:1.

Фудбал 28.06.2019 | 20:50
Сећамо се Дајдијеа Самасекуа из Салцбурга, а он је данас био у централној улози против Туниса у ремију 1:1 на Купу афричких нација. Успео је све - и да постигне гол, али и да добије два жута картона и да га судија Бондо не искључи?!

Први је добио у 11. минуту, други у 70. Чак је и званични Твитер налог Купа афричких нација написао да је у питању други жути картон (после и обрисао тај твит), али је Самасеку остао до краја утакмице на терену.

У слици изнад се види јасно како му судија Бондо показује жути картон, а потом и Хајдари. Међутим, касније, у 70. минуту, поново је дао жути Самасекуу и није га искључио. Велики пропуст.

Елем, у првом полувремену овог дуела није било голова, али је у другом било 1:1. Самасеку је погодио у 60. минуту, а Вахби Казри је изједначио десет минута касније.