Казахстан вјерује у чудо и нада се пласману на ЕП!

Репрезентација Казахстана лако и убедљиво победила Сан Марино и остала у трци за место које води на Европско првенство.

Фудбал 11.06.2019 | 18:52
У првој квалификационој утакмици за Европско првенство 2020. године, која је одиграна у уторак, репрезентација Казахстана победила је Сан Марино 4:0 (1:0).

Казахстанци су се на тај начин изједначили са Русијом на другом и Шкотском на четвртом месту, с тим што имају и утакмицу више од друге две поменуте селекције.

Лдер Групе И и даље је Белгија са максималних девет бодова из три утакмице.

Казахстан је на почетку квалификација победио Шкотску као домаћин 3:0, а затим доживео поразе од Русије у Астани (0:4) и Белгије у Бриселу (3:0).

Сан Марино је без освојеног бода…

Стрелци на данашњој утакмици били су Исламбек Куат у првом минуту судијске надокнаде првог полувремена, Максим Федин у 62, Гафуржан Сујумбајев у 65. и Бајржан Исламкан у 79. минуту.

Извор: мондо.рс