Kazahstan vjeruje u čudo i nada se plasmanu na EP!

Reprezentacija Kazahstana lako i ubedljivo pobedila San Marino i ostala u trci za mesto koje vodi na Evropsko prvenstvo.

Fudbal 11.06.2019 | 18:52
U prvoj kvalifikacionoj utakmici za Evropsko prvenstvo 2020. godine, koja je odigrana u utorak, reprezentacija Kazahstana pobedila je San Marino 4:0 (1:0).

Kazahstanci su se na taj način izjednačili sa Rusijom na drugom i Škotskom na četvrtom mestu, s tim što imaju i utakmicu više od druge dve pomenute selekcije.

Lder Grupe I i dalje je Belgija sa maksimalnih devet bodova iz tri utakmice.

Kazahstan je na početku kvalifikacija pobedio Škotsku kao domaćin 3:0, a zatim doživeo poraze od Rusije u Astani (0:4) i Belgije u Briselu (3:0).

San Marino je bez osvojenog boda…

Strelci na današnjoj utakmici bili su Islambek Kuat u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, Maksim Fedin u 62, Gafuržan Sujumbajev u 65. i Bajržan Islamkan u 79. minutu.

Izvor: mondo.rs