Љето је све ближе, а Лука Јовић је све скупљи!

Ајнтрахт је за трансфер Јовића платио осам милиона евра прошлог месеца и у прилици је да значајно заради на његовом новом трансферу.

Фудбал 01.05.2019 | 23:00
Љето је све ближе, а Лука Јовић је све скупљи!
Славни Реал Мадрид (или неко други) мораће да плати 70 милиона евра ако жели да доведе српског репрезентативца Луку Јовића из Ајнтрахта.

Ту информацију је објавила шпанска телевизија "Ла Сеxта", у прилогу о "великом интересовању Реал Мадрида за услугама српског голгетера.

О тој теми у претходном периоду писали су и листови "Марка" и "Ас", који су наводили да је Јовић прва жеља клуба.

Преговори два клуба су у току, а Реал је послао 50 милиона евра као прву понуду.

Јовић је дао 17 голова на 23 утакмице у Бундеслиги ове сезоне, највише после нападача Бајерн Минхена Роберта Левандовског, а поред тога био је стрелац осам пута и у Лиги Европа.

Спортски директор Ајнтрахта Фреди Бобић недавно је за "Марку" рекао да постоји велика могућност да Јовић оде у Реал Мадрид, иако клуб жели да га задржи.

Ајнтрахт је за трансфер Јовића платио Бенфики осам милиона евра прошлог месеца и у прилици је да значајно заради на његовом новом трансферу.

Поред Реала, за Луку Јовића је била заинтересована и Барселона, која је наводно одустала од њега (можда и после изјаве његовог оца, Милана).

Извор: мондо.рс

Коментари / 0

Оставите коментар