РУС: Дан ремија у Русији!

Ако волите да играте X онда је руска Премијер лига била прави избор за вас јуче.

Фудбал 28.04.2019 | 11:30
Нису се данас играли нешто посебно занимљиви мечеви у руској Премијер лиги, али сви ви који волите да играте на нерешен резултат сте профитирали. Анжи је дочекао Ростов и играо нерешено 1:1 против фаворизованог госта 1:1, док су Динамо и Ахмат одиграли 0:0.

Ростов је свакако губитник дана јер је то екипа која се бори барем за пету позицију, али је ово четврти меч у последњих пет који Ростов није добио. Поражен је на две од последње три утакмице.

Данас је имао шансу да добије, погодио је Роман Јеременко у 35. минуту после једног одбитка натрчао је и пробушио мрежу противника, док је Закиров донео изједначење у 77. минуту.

У другом мечу дана Динамо и Ахмат Грозни су поделили бодове играјући 0:0, а тако су играли и у претпоследњем обрачуну. Запамтите тај податак, очигледно воле да играју без голова.

Ахмат је тако везао два ремија и налази се на осмом месту, док је Динамо остао са главом изнад зоне испадања. Барем за сада.

РУСИЈА 1 - 26. КОЛО