RUS: Dan remija u Rusiji!

Ako volite da igrate X onda je ruska Premijer liga bila pravi izbor za vas juče.

Fudbal 28.04.2019 | 11:30
Nisu se danas igrali nešto posebno zanimljivi mečevi u ruskoj Premijer ligi, ali svi vi koji volite da igrate na nerešen rezultat ste profitirali. Anži je dočekao Rostov i igrao nerešeno 1:1 protiv favorizovanog gosta 1:1, dok su Dinamo i Ahmat odigrali 0:0.

Rostov je svakako gubitnik dana jer je to ekipa koja se bori barem za petu poziciju, ali je ovo četvrti meč u poslednjih pet koji Rostov nije dobio. Poražen je na dve od poslednje tri utakmice.

Danas je imao šansu da dobije, pogodio je Roman Jeremenko u 35. minutu posle jednog odbitka natrčao je i probušio mrežu protivnika, dok je Zakirov doneo izjednačenje u 77. minutu.

U drugom meču dana Dinamo i Ahmat Grozni su podelili bodove igrajući 0:0, a tako su igrali i u pretposlednjem obračunu. Zapamtite taj podatak, očigledno vole da igraju bez golova.

Ahmat je tako vezao dva remija i nalazi se na osmom mestu, dok je Dinamo ostao sa glavom iznad zone ispadanja. Barem za sada.

RUSIJA 1 - 26. KOLO