ЛШ: Тежак пораз Звезде у Барселони!

Црвено-бели се држали до 2:2, а онда је уследио потоп!

Остали спортови 25.04.2019 | 08:45
Остаје нула у бодовном салду ватерполиста Црвене звезде и после 13. кола Лиге шампиона. Црвено-бели су доживели тежак пораз у гостима од Барселонете, па су и даље једини тим који није освојио ниједан бод – 14:5.

Звезда се држала у игри првих 11 минута. Барселонета је водила 2:0 после прве четвртине, а головима Васића иЉубеновића српски тим је успео да дође до 2:2.

То као да је разљутило домаћина, који је од тог момента почео да „меље“. Седам голова заредом постигли су Шпанци, дошли до 9:2 и свака дилема о победнику је била решена.

Најбољи стрелац на мечу био је Мунариз са четири гола, док су стрелци за Звезду били Танкосић, Васић иЉубеновић.

Српски тим ће у последњем колу играти у гостима против Про Река, водећег тима групе.