LŠ: Težak poraz Zvezde u Barseloni!

Crveno-beli se držali do 2:2, a onda je usledio potop!

Ostali sportovi 25.04.2019 | 08:45
Ostaje nula u bodovnom saldu vaterpolista Crvene zvezde i posle 13. kola Lige šampiona. Crveno-beli su doživeli težak poraz u gostima od Barselonete, pa su i dalje jedini tim koji nije osvojio nijedan bod – 14:5.

Zvezda se držala u igri prvih 11 minuta. Barseloneta je vodila 2:0 posle prve četvrtine, a golovima Vasića iLjubenovića srpski tim je uspeo da dođe do 2:2.

To kao da je razljutilo domaćina, koji je od tog momenta počeo da „melje“. Sedam golova zaredom postigli su Španci, došli do 9:2 i svaka dilema o pobedniku je bila rešena.

Najbolji strelac na meču bio je Munariz sa četiri gola, dok su strelci za Zvezdu bili Tankosić, Vasić iLjubenović.

Srpski tim će u poslednjem kolu igrati u gostima protiv Pro Reka, vodećeg tima grupe.