ТУР: Распуцана Галата притиска!

Помогао и црвени картон! Лавови надиграли Кајзери с 3:1.

Фудбал 21.04.2019 | 08:00
Није добро кренуо Галатасарај, али је успео да добије Кајзери с 3:1 (3:1) и тако дође до три бода са којима прави притисак на првопласирани Истанбул Башакшехир!

Галатасарај је потврдио да је у доброј форми, ово му је четврта победа на последњих пет утакмица, али је и игра Лавова могла да буде боља. То се видело у 15. минуту када су гости чак повели на овој утакмици, била је то добра акција по десној страни, Чери је проиграо Краветса који је донео предност Кајзерију.

Ипак, само минут касније, Галатасарај је изједначио. Муса Дијањ је искористио одбијену лопту и погодио гол. Имали су Лавови среће јер је Лопес искључен у 38. минуту због играња руком, био је то други жути картон, а Дијањ је донео предност Лавовима са беле тачке.

Да се бурно прво полувреме не заврши тек тако, побринуо се Јуто Нагатомо и то не било како већ поготком који је постигао главом. После центрашута био је на правом месту и иако је низак одлично је искористио своју шансу.

Са ова три бода Галатасарај је стигао до коте 59 и тако је наставио да врши притисак на Истанбул Башакшехир који сада има само два бода више, али и утакмицу мање.

Биће то врло занимљива борба за титулу до самог краја.

ТУРСКА 1 - 29. КОЛО: