TUR: Raspucana Galata pritiska!

Pomogao i crveni karton! Lavovi nadigrali Kajzeri s 3:1.

Fudbal 21.04.2019 | 08:00
Nije dobro krenuo Galatasaraj, ali je uspeo da dobije Kajzeri s 3:1 (3:1) i tako dođe do tri boda sa kojima pravi pritisak na prvoplasirani Istanbul Bašakšehir!

Galatasaraj je potvrdio da je u dobroj formi, ovo mu je četvrta pobeda na poslednjih pet utakmica, ali je i igra Lavova mogla da bude bolja. To se videlo u 15. minutu kada su gosti čak poveli na ovoj utakmici, bila je to dobra akcija po desnoj strani, Čeri je proigrao Kravetsa koji je doneo prednost Kajzeriju.

Ipak, samo minut kasnije, Galatasaraj je izjednačio. Musa Dijanj je iskoristio odbijenu loptu i pogodio gol. Imali su Lavovi sreće jer je Lopes isključen u 38. minutu zbog igranja rukom, bio je to drugi žuti karton, a Dijanj je doneo prednost Lavovima sa bele tačke.

Da se burno prvo poluvreme ne završi tek tako, pobrinuo se Juto Nagatomo i to ne bilo kako već pogotkom koji je postigao glavom. Posle centrašuta bio je na pravom mestu i iako je nizak odlično je iskoristio svoju šansu.

Sa ova tri boda Galatasaraj je stigao do kote 59 i tako je nastavio da vrši pritisak na Istanbul Bašakšehir koji sada ima samo dva boda više, ali i utakmicu manje.

Biće to vrlo zanimljiva borba za titulu do samog kraja.

TURSKA 1 - 29. KOLO: