ПОР: Спортинг не мора да брине!

Има замену за Баса Доста! Нова рутинска победа Лавова на Мадеири - 0:1.

Фудбал 19.04.2019 | 21:50
Наставио је Спортинг да ниже победе у Примеири, а седму узастопну забележио је на гостовању уна Мадеири против Насионала - 0:1 (0:0).

Лазар Росић и Александар Палочевић, који су одиграли свих 90 минута за домаћине, нису могли да спрече нови тријумф Лавова за који су се побринули Бруно Фернадеш и Луиз Фелипе. Опет је најбољи фудбалер Спортинга асистирао (15. пут у сезони), а бразилски нападач поставио коначни резултат у 62. минуту.

Ово је Фелипеу пети гол на последње четири утакмице па је повређени Бас Дост дефинитивно добио достојну замену. Немања Гудељ играо је до 85. минута за госте, а Спортинг је овом победом изгледа оверио треће место испред Браге која је почела да посустаје у финишу сезоне.

ПОРТУГАЛИЈА 1 - 30. коло