POR: Sporting ne mora da brine!

Ima zamenu za Basa Dosta! Nova rutinska pobeda Lavova na Madeiri - 0:1.

Fudbal 19.04.2019 | 21:50
Nastavio je Sporting da niže pobede u Primeiri, a sedmu uzastopnu zabeležio je na gostovanju una Madeiri protiv Nasionala - 0:1 (0:0).

Lazar Rosić i Aleksandar Paločević, koji su odigrali svih 90 minuta za domaćine, nisu mogli da spreče novi trijumf Lavova za koji su se pobrinuli Bruno Fernadeš i Luiz Felipe. Opet je najbolji fudbaler Sportinga asistirao (15. put u sezoni), a brazilski napadač postavio konačni rezultat u 62. minutu.

Ovo je Felipeu peti gol na poslednje četiri utakmice pa je povređeni Bas Dost definitivno dobio dostojnu zamenu. Nemanja Gudelj igrao je do 85. minuta za goste, a Sporting je ovom pobedom izgleda overio treće mesto ispred Brage koja je počela da posustaje u finišu sezone.

PORTUGALIJA 1 - 30. kolo