Цвајта: Дупло голо...!

Без голова у уводним утакмицама Цвајте.

Фудбал 29.03.2019 | 21:20
Нису вечерас љубитељи немачке Цвајте имали разлога да уживају. Две у најави занимљиве утакмице које су требале да приближе Санкт Паули и Хајденхајм позицији број три која гарантује бараж на крају сезоне завршене су без голова, на задовољство њихових ривала.

И Магдебург и Дуизбург освојили су по вредан бод у борби за опстанак, а нешто више узбуђења видели смо у Саксонији где је домаћин у последњих 20 минута имао играча више у окршају са Хајденхајмом и најстрожу казну коју није реализовао Феликс Локемпер у 90. минуту. Штета, могли су играчи Магдебурга можда да освоје можда пресудне бодове у борби за опстанак, али и овако су задовољни.

Што се тиче меча у Хамбургу, Санкт Паули је зауставио лошу серију од два везана убедљива пораза (по 4:0), али га бод против Зебри тешко може задовољити. Испромашивао се домаћи нападач Алекс Мајер па је лепа шанса Пирата за три бода отишла у неповрат.

НЕМАЧКА 2 - 27. коло