Cvajta: Duplo golo...!

Bez golova u uvodnim utakmicama Cvajte.

Fudbal 29.03.2019 | 21:20
Nisu večeras ljubitelji nemačke Cvajte imali razloga da uživaju. Dve u najavi zanimljive utakmice koje su trebale da približe Sankt Pauli i Hajdenhajm poziciji broj tri koja garantuje baraž na kraju sezone završene su bez golova, na zadovoljstvo njihovih rivala.

I Magdeburg i Duizburg osvojili su po vredan bod u borbi za opstanak, a nešto više uzbuđenja videli smo u Saksoniji gde je domaćin u poslednjih 20 minuta imao igrača više u okršaju sa Hajdenhajmom i najstrožu kaznu koju nije realizovao Feliks Lokemper u 90. minutu. Šteta, mogli su igrači Magdeburga možda da osvoje možda presudne bodove u borbi za opstanak, ali i ovako su zadovoljni.

Što se tiče meča u Hamburgu, Sankt Pauli je zaustavio lošu seriju od dva vezana ubedljiva poraza (po 4:0), ali ga bod protiv Zebri teško može zadovoljiti. Ispromašivao se domaći napadač Aleks Majer pa je lepa šansa Pirata za tri boda otišla u nepovrat.

NEMAČKA 2 - 27. kolo