ПОР: Спортинг на фору одрадио Санта Клару!

Нови трик чаробњака Бруна.  Погодак Бразилца Рафиње довољан за минималац Лавова.

Фудбал 15.03.2019 | 23:52
Спортинг је уписао очекивану победу на отварању 26. кола Примеире и отишао на двонедељну паузу. Санта Клара је пала у Лисабону тек у другом полувремену (1:0), а за то се побринуо најбољи фудбалер Лавова Бруно Фернандеш.

Тренутак непажње у одбрани гостију у 59. минуту био је довољан да играчи Спортинга на брзину изведу аут, лопта дође до Бруна који је у том тренутку најближи голману ривала (нема офсајда из аута), а који је потом лако асистирао Рафињи за победоносни гол.

То је био тек други првенствени гол младом Бразилцу, док је сјајни Фернандеш уписао вечерас чак 14. асистенцију ове сезоне. Генијалан играч.

Овом победом Спортинг је сустигао Брагу на трећем месту где имају по 55 бодова, с тим да Зелени имају и меч више. Санта Клара, упркос поразу, стоји јако добро, на осмом месту.

ПОРТУГАЛИЈА 1 - 26. коло