ТУР: Ахисар славио након осам кола, спас за Касимпашу!

Тим за који брани Милан Лукач дигао главу у борби за опстанак.

Фудбал 04.03.2019 | 20:55
Има ли наде за Ахисар? „Фењераш“ турског првенства је уписао победу после осам кола без тријумфа и дошао до мало ваздуха у борби за опстанак.

Тим за који брани Милан Лукач је у 24. колу првенства савладао код куће Алању са 3:1. И то је губио управо после несрећне реакције српског чувара мреже!

Ипак, Лукачев кикс као да је ударио преко потребну чвргу његовим саиграчима, који су после тога заиграли на турбо погон. Од 74. до 87. минута Ахисар је постигао три гола и дошао до три драгоцена бода. Сада је први тим изнад црте, Бурса, шест бодова далеко, а још 10 рунди је остало до краја. Мисија је могућа...

А, шест кола узастопно је Касимпаша писала поразе и онда се спасла седмог голом из пенала у 90. Минуту. Трабзон је водио 2:0 у Истанбулу, имао победу у рукама, да би однео само бод кући, пошто јеТрезеге погодио са беле тачке за 2:2, за крај црне серије домаћина.

Ентони Нвакаеме је са два гола у првом полувремену дошао до збира од осам првенствених погодака за Трабзон у сезони. Гости су деловали сигурно с лоптом, као доминантни тим којем тријумф у другом делу не може да измакне.

Начео их је Перица поготком у 63. Минуту,а онда хладан туш на самом крају утакмице…

ТУРСКА 1 - 24. КОЛО: