ПОР: Мађионичар Бруно ''убио'' и Портимоненсе!

Спортинг рутински до победе у 24. колу Примеире.

Фудбал 04.03.2019 | 00:07
Спортинг је рутински славио, а Бруно Фернандеш наставио своју гламурозну серију голова и асистенција у зелено-белом дресу. Настрадао је у Лисабону Портимоненсе (3:1), а најбољи фудбалер Лавова два пута је асистирао вечерас саиграчима Дијабију и Рафињи (у само два минута) који су лако начели госте.

Успео је жилави Портимоненсе како тако да пружи отпор на овом мечу, а Жозе Алваладе је ућутао на трен када је Паулињо смањио на 1:2 у 30. минуту. Ипак, домаћин је рутински контролисао утакмицу и захваљујући поготку са беле тачке Фернандеша оверио сигурну и убедљиву победу.

Португласки чаробњак сада им 23 поготка и 13 асистенција у компелтној сезони и статистички је један од најбољих фудбалера на континенту.

После ове победе Спортинг је остао на четвртом месту са три бода мање у односу на трећепласирану Брагу.

Немања Гудељ одиграо је читаву утакмицу за Спортинг.

ПОРТУГАЛИЈА 1 - 24. коло