Кингси у страху - Бегли изнет са терена!

Кингси стрепе – Беглија због повреде изнели с терена! Марвин Бегли јуниор, кошаркаш Сакраменто Кингса, морао је раније да заврши меч са Милвокијем због повреде колена.

Кошарка 28.02.2019 | 15:00
Кингси у страху - Бегли изнет са терена!
Други пик на прошлогодишњем НБА драфту ударио је у Малком Брогдона приликом блока који је овај поставио, а Бегли га није видео.

Приликом ударца сударила су им се колена и Бегли је одмах пао на терен с блоном гримасом. Како није могао сâм на ноге уз помоћ саиграча је отишао до свлачионице.

"Он је важан део нашег тима, не само ове сезоне, већ и у будућности. Његово здравље је веома важно за нас, као и за њега. Да смо имали њега сигурно би нам било лакше да победимо Милвоки. Само се надам да је добро и да ће бити спреман да игра што пре", рекао је Богдановић после утакмице. 

Још нема никаквих информација о степену повреде и не зна се колико ће Бегли одсуствовати са терена.

Талентовани крилни центар одлично је играо у последње време што показују и бројке – 17,5 поена, 9,4 скокова на 11 одиганих утакмица у фебруару. 

Због његових сјајних игара Немања Бјелица је мало пао у други план, али ће сада у његовом одсуству вероватно добити више минута.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар