Мело добио нови отказ! Да ли иде код Леброна у Лејкерсе?

Амерички кошаркаш Кармело Ентони и званично је отпуштен из Чикаго Булса, чиме има потпуну слободу у проналажењу нове средине.

Кошарка 04.02.2019 | 17:30
Мело добио нови отказ! Да ли иде код Леброна у Лејкерсе?
Ентони је прошле сезоне наступао за Оклахома Сити Тандер, али је пред почетак нове сезоне дошло до прекида сарадње између нејга и Тандера.

Од почетка сезоне па све до сада Ентони није успео да се скраси. Из Оклахоме је послат у Атланту, која је истог дана откупила његов уговор, да би као слободан агент потписао за Хјустон.

Мело се ни у Рокетсима није дуго задржао и већ после неколико утакмица у медије је "процурела" информација за је његов период у Тексасу завршен. Недуго затим трејдован је у Чикаго, а Булси су десетак дана касније и званично отпустили вероватно будућег члана Куће славних.

Ентони, који има 34 године, сада је слободан у бирану своје будућности и може да потпише за који год тим жели.

Спекулације о његовој будућности су мало утихнуле, а раније се као главна дестинација за њега издвајала франшиза Лос Анђелес Лејкерса и позив свог великог пријатеља Леброна Џејмса.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар