ТУР: Коња је сад испред Бешикташа!

евтовићев шут спржио Анталију! На крају – 2:0.

Фудбал 27.01.2019 | 17:00
Нико их није видео на том месту, али фудбалери Коње постали су легитимни кандидати за место које води у Европи. После данашњег тријумфа над  Анталијом (2:0) тим Ајкута Кочамана стигао је до четврте позиције. И тренутно је испред Бешикташа.

Велике заслуге за девету победу у првенству (трећу узастопну у свим такмичењима) домаћег тима има и некадашњи везиста Партизана Марко Јевтовић. Он је стигао до другог гола у сезони, пошто је у 11. минуту затресао мрежу Анталије. Потврда одличне Јевтовићеве сезоне који је одиграо

Играо се 11. минут када је леви бек Коње, словеначки интернационалац Нејц Скубић, одиграо лепу повратну лопту. Високи Србин је на неких 20 метара имао времена да се намести, и потом ударцем по земљи савлада гостујућег голмана.

Дефинитивно, момци са простора некадашње Југославије су имали свој дан. После асистенције Јевтовићу, Словенац Скубић се уписао у листу стрелаца. Одлично је намеирисао лопту у простор, али је његов ударац у даљи угао био готово савршен. Од стативе се одбио у гол.

ТУРСКА 1 - 19. КОЛО: