TUR: Konja je sad ispred Bešiktaša!

evtovićev šut spržio Antaliju! Na kraju – 2:0.

Fudbal 27.01.2019 | 17:00
Niko ih nije video na tom mestu, ali fudbaleri Konje postali su legitimni kandidati za mesto koje vodi u Evropi. Posle današnjeg trijumfa nad  Antalijom (2:0) tim Ajkuta Kočamana stigao je do četvrte pozicije. I trenutno je ispred Bešiktaša.

Velike zasluge za devetu pobedu u prvenstvu (treću uzastopnu u svim takmičenjima) domaćeg tima ima i nekadašnji vezista Partizana Marko Jevtović. On je stigao do drugog gola u sezoni, pošto je u 11. minutu zatresao mrežu Antalije. Potvrda odlične Jevtovićeve sezone koji je odigrao

Igrao se 11. minut kada je levi bek Konje, slovenački internacionalac Nejc Skubić, odigrao lepu povratnu loptu. Visoki Srbin je na nekih 20 metara imao vremena da se namesti, i potom udarcem po zemlji savlada gostujućeg golmana.

Definitivno, momci sa prostora nekadašnje Jugoslavije su imali svoj dan. Posle asistencije Jevtoviću, Slovenac Skubić se upisao u listu strelaca. Odlično je nameirisao loptu u prostor, ali je njegov udarac u dalji ugao bio gotovo savršen. Od stative se odbio u gol.

TURSKA 1 - 19. KOLO: