ТУР: Галата се ''нудила'', па славила!

Гецтепе промашио пенал! Лавови дошли до тријумфа од 1:0 у гостима.

Фудбал 27.01.2019 | 10:15
Не блиста Галатасарај, али побеђује. То је, ваљда, и најважније. Лавови су данас гостовали старој муштерији Гецтепеу и успели су да изађу као победници у меч у ком нису пружили неку бајну игру - 0:1 (0:0).

Можемо да кажемо да се Галатасарај нудио на овој утакмици, имао је Гецтепе чак и пенал на старту другог полувремена, али је Боргес промашио. Да је погодио, имао би домаћин лепу шансу да можда чак и победи. Овако...

Екипе попут Галатасараја знају како да играју на резултат, а Лавови су до победе дошли голом у 72. минуту када је уз доста среће погодио Синан Гумуш.

Добио је лопту од Маријана, она га је више погодила, али и ушла у мрежу.

Са ова три бода Галатасарај је стигао до 35. освојеног бода што га држи на другој позицији у турском шампионату. Први је Башакшехир са 38 бодова и утакмицом мање, док је Гецтепе на 11. позицији са 22 бода. Мораће Лавови у наставку сезоне много боље да заиграју ако желе праву борбу за титулу.

ТУРСКА 1 - 19. КОЛО: