TUR: Galata se ''nudila'', pa slavila!

Gectepe promašio penal! Lavovi došli do trijumfa od 1:0 u gostima.

Fudbal 27.01.2019 | 10:15
Ne blista Galatasaraj, ali pobeđuje. To je, valjda, i najvažnije. Lavovi su danas gostovali staroj mušteriji Gectepeu i uspeli su da izađu kao pobednici u meč u kom nisu pružili neku bajnu igru - 0:1 (0:0).

Možemo da kažemo da se Galatasaraj nudio na ovoj utakmici, imao je Gectepe čak i penal na startu drugog poluvremena, ali je Borges promašio. Da je pogodio, imao bi domaćin lepu šansu da možda čak i pobedi. Ovako...

Ekipe poput Galatasaraja znaju kako da igraju na rezultat, a Lavovi su do pobede došli golom u 72. minutu kada je uz dosta sreće pogodio Sinan Gumuš.

Dobio je loptu od Marijana, ona ga je više pogodila, ali i ušla u mrežu.

Sa ova tri boda Galatasaraj je stigao do 35. osvojenog boda što ga drži na drugoj poziciji u turskom šampionatu. Prvi je Bašakšehir sa 38 bodova i utakmicom manje, dok je Gectepe na 11. poziciji sa 22 boda. Moraće Lavovi u nastavku sezone mnogo bolje da zaigraju ako žele pravu borbu za titulu.

TURSKA 1 - 19. KOLO: