ФРА: Мало Морган, Марсељ коначно слави!

Ушао је Сансон у игру у 26. минуту, а онда у 48. донео тријумф екипи Рудија Гарсије - 0:1.

Фудбал 20.01.2019 | 20:55
Марсељ не блиста. Ни близу тога. Везао је девет утакмица без победе, а вечерас је коначно победио. И то на једвите јаде на гостовању Каену с 0:1 (0:0). Прва сласт победе још од новембра прошле године.

Деловало је врло лоше када је Димитри Паје морао ван игре у 26. минуту. Међутим, ту се крио одлучујући детаљ са ове утакмице јер је уместо њега ушао Морган Сансон.

На старту другог полувремена Сансон се нашао у доброј шанси, центрирао је Кевин Стротман, Сансон се одлично снашао и лепим ударцем донео победу својој екипи.

Да ће Марсељ коначно до тријумфа видело се и у 51. минуту када је Фредерик Жилбер добио други жути картон, а Каен остао са играчем мање у ротацији.

У таквој ситуацији није могао више домаћин.

Српски фудбалер Немања Радоњић био је на клупи, а шансу је добио у 86. минуту када је заменио Жермена.

Марсељ је са ова три бода стигао до 28. бода и сада држи девету позицију.

ФРАНЦУСКА 1 - 21. коло