FRA: Malo Morgan, Marselj konačno slavi!

Ušao je Sanson u igru u 26. minutu, a onda u 48. doneo trijumf ekipi Rudija Garsije - 0:1.

Fudbal 20.01.2019 | 20:55
Marselj ne blista. Ni blizu toga. Vezao je devet utakmica bez pobede, a večeras je konačno pobedio. I to na jedvite jade na gostovanju Kaenu s 0:1 (0:0). Prva slast pobede još od novembra prošle godine.

Delovalo je vrlo loše kada je Dimitri Paje morao van igre u 26. minutu. Međutim, tu se krio odlučujući detalj sa ove utakmice jer je umesto njega ušao Morgan Sanson.

Na startu drugog poluvremena Sanson se našao u dobroj šansi, centrirao je Kevin Strotman, Sanson se odlično snašao i lepim udarcem doneo pobedu svojoj ekipi.

Da će Marselj konačno do trijumfa videlo se i u 51. minutu kada je Frederik Žilber dobio drugi žuti karton, a Kaen ostao sa igračem manje u rotaciji.

U takvoj situaciji nije mogao više domaćin.

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić bio je na klupi, a šansu je dobio u 86. minutu kada je zamenio Žermena.

Marselj je sa ova tri boda stigao do 28. boda i sada drži devetu poziciju.

FRANCUSKA 1 - 21. kolo