Муса Нџаи одмах погодио, Партизан распуцан!

Нџаи већ дао гол за Партизан.  Фудбалери Партизана савладали су своју филијалу Телеоптик 4:1 (1:1), у тест мечу у Спортском центру Земунело.

Фудбал 20.01.2019 | 20:00
У контролном мечу без присуства публике Партизан победио Телеоптик 4:1. Муса Нџаи стрелац за црно-беле.

Тренер Партизана Зоран Мирковић је на овом мечу извео два различита тима у два полувремена, а након 1:1 у првих 45 минута, други састав је надиграо Телеоптик са 3:0.

Првенац у црно-белом дресу постигао је Норвежанин Муса Нџаи, који је пре неколико дана стигао из Стабека.

Голове за Партизан постигли су још Зоран Тошић, Горан Закарић и Ђорђе Ивановић, док је једини поготак за Телеоптик дао Гузина.

Фудбалери Партизан у петак се селе у Анталију, где ће одрадити завршни и главни део зимских припрема, као и одиграти главне контролне утакмице.

Црно-бели су недељу имали тест меч против своје филијале Телеоптика и победили 4:1. У стрелце се уписао и Муса Нџаи, крилни нападач који се пре неки дан прикључио "парном ваљку". Норвежанин пореклом из Гамбије био је у постави која је прилику добила у другом полувремену.

Стрелци за Партизан били су још Зоран Тошић, Горан Закарић и Ђорђе Ивановић, док је једини погодак за "оптичаре" постигао Бошко Гузина.

Голман Владимир Стојковић, штопери Марк Валијенте и Светозар Марковић, леви бек Златан Шеховић, капитен Саша Илић, нападач Немања Николић, као и Марко Јанковић, који се опоравља од повреде и Армин Ђерлек (муче га богиње) – нису играли.

Партизан ће до поласка у Анталију, тачније у среду, имати још један тест.

Црно-бели ће се до 25. јануара спремати у Земунелу, а потом ће до 8. фебруара боравити у турском Белеку, где ће одиграти пет утакмица: Слован Либерец (28. јануар), Краковија Краков (31. јануар), Шахтјор Доњецк (3. фебруар), Криља Совјетов (6. фебруар), Младост Добој (7. фебруар).

Партизан – Телеоптик 4:1 (1:1)
/Тошић, Закарић, Нџаи, Ивановић - Гузина/

Играно без присуства публике

ПАРТИЗАН – прво полувреме: Кљајић – Енаке, Остојић, Балаж, Урошевић – Косовић, Шћекић, Стевановић, Тошић – Рикардо, Јовановић. Друго полувреме: Јовичић – Вулићевић, Н. Р. Милетић, Павловић, Н. Г. Милетић – Смиљанић, Здјелар – Закарић, Пантић, Нџаи – Ивановић. Тренер: Зоран Мирковић

ТЕЛЕОПТИК – прво полувреме: Поповић – Влалукин, Бошњак, Шишков, Антонијевић – Перишић, Каришић, Драгић, Вујанић – Воротовић, Гузина. Друго полувреме: Трнић – Крстић, Л. Чермељ, Матовић, Влалукин – Ф. Чермељ, Милосављевић, Новић, Драман, Кокир – Бабовић. Тренер: Милан Ристић.

Извор: Б92/мондо.рс