Musa Ndžai odmah pogodio, Partizan raspucan!

Ndžai već dao gol za Partizan.  Fudbaleri Partizana savladali su svoju filijalu Teleoptik 4:1 (1:1), u test meču u Sportskom centru Zemunelo.

Fudbal 20.01.2019 | 20:00
U kontrolnom meču bez prisustva publike Partizan pobedio Teleoptik 4:1. Musa Ndžai strelac za crno-bele.

Trener Partizana Zoran Mirković je na ovom meču izveo dva različita tima u dva poluvremena, a nakon 1:1 u prvih 45 minuta, drugi sastav je nadigrao Teleoptik sa 3:0.

Prvenac u crno-belom dresu postigao je Norvežanin Musa Ndžai, koji je pre nekoliko dana stigao iz Stabeka.

Golove za Partizan postigli su još Zoran Tošić, Goran Zakarić i Đorđe Ivanović, dok je jedini pogotak za Teleoptik dao Guzina.

Fudbaleri Partizan u petak se sele u Antaliju, gde će odraditi završni i glavni deo zimskih priprema, kao i odigrati glavne kontrolne utakmice.

Crno-beli su nedelju imali test meč protiv svoje filijale Teleoptika i pobedili 4:1. U strelce se upisao i Musa Ndžai, krilni napadač koji se pre neki dan priključio "parnom valjku". Norvežanin poreklom iz Gambije bio je u postavi koja je priliku dobila u drugom poluvremenu.

Strelci za Partizan bili su još Zoran Tošić, Goran Zakarić i Đorđe Ivanović, dok je jedini pogodak za "optičare" postigao Boško Guzina.

Golman Vladimir Stojković, štoperi Mark Valijente i Svetozar Marković, levi bek Zlatan Šehović, kapiten Saša Ilić, napadač Nemanja Nikolić, kao i Marko Janković, koji se oporavlja od povrede i Armin Đerlek (muče ga boginje) – nisu igrali.

Partizan će do polaska u Antaliju, tačnije u sredu, imati još jedan test.

Crno-beli će se do 25. januara spremati u Zemunelu, a potom će do 8. februara boraviti u turskom Beleku, gde će odigrati pet utakmica: Slovan Liberec (28. januar), Krakovija Krakov (31. januar), Šahtjor Donjeck (3. februar), Krilja Sovjetov (6. februar), Mladost Doboj (7. februar).

Partizan – Teleoptik 4:1 (1:1)
/Tošić, Zakarić, Ndžai, Ivanović - Guzina/

Igrano bez prisustva publike

PARTIZAN – prvo poluvreme: Kljajić – Enake, Ostojić, Balaž, Urošević – Kosović, Šćekić, Stevanović, Tošić – Rikardo, Jovanović. Drugo poluvreme: Jovičić – Vulićević, N. R. Miletić, Pavlović, N. G. Miletić – Smiljanić, Zdjelar – Zakarić, Pantić, Ndžai – Ivanović. Trener: Zoran Mirković

TELEOPTIK – prvo poluvreme: Popović – Vlalukin, Bošnjak, Šiškov, Antonijević – Perišić, Karišić, Dragić, Vujanić – Vorotović, Guzina. Drugo poluvreme: Trnić – Krstić, L. Čermelj, Matović, Vlalukin – F. Čermelj, Milosavljević, Nović, Draman, Kokir – Babović. Trener: Milan Ristić.

Izvor: B92/mondo.rs